DEA YAPI İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş

Tofaş Fiat Muhtelif İşler

Tofaş- Fiyat Bursa Fabrikası içerisindeki Muhtelif İşler

Detaylı İncele

DEA YAPI İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş

Omsan Lojistik Bursa Park Sahası

Bursa NOSB içinde yer alan mevcut 95.000 m²’lik park alanında muhtelif revizyonlar ile yeni yapılan 148.000 m²’lik sahanın tüm altyapı, arazi düzenleme, yangın tesisatı, aydınlatma, çevre duvarları ve saha kaplamasının proje ve uygulamasının yapılmasıdır.

Detaylı İncele

DEA YAPI İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş

Oyak Renault K7 Binası İnşaatı

Fabrika sahası içinde betonarme temel, çelik konstrüksiyon taşıyıcı sistemle tasarlanmış fabrika üretim binasının altyapı, mekanik ve elektrik sistemleri dahil anahtar teslim yapılmasıdır.

Detaylı İncele

Bursa TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası 1 No'lu Ana Giriş Kapısı yeniden düzenlenerek farklı konsept oluşturulması sağlanmıştır. Proje kapsamında aluminyum kompozit panel ve cotto ile duvar kaplamaları yapılmış , diğer bölücülerde de genişletilmiş sac panolar kullanılmıştır. Kooperatif alanı bölümünde çelik konstrüksiyon ile poliüretan dolgulu panel duvar ve çatı kaplaması uygulanmıştır .

Detaylı İncele

DEA YAPI İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş

Oyak Renault V4 Akü Binası

Oyak Renault Bursa Fabrikası içinde yer alan V4 Akü Binası Büyütülmesi Projesi Kapsamında Betonarme Temel ve Çelik Konstrüksiyon Taşıyıcı Sistem ile Sandwich Panel Çatı ve Cephe Kaplama işlerinin, Elektrik, Mekanik Tesisat işleri de dahil olmak üzere komple anahtar teslim olarak projenin yapılmasıdır.

Detaylı İncele

DEA YAPI İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş

Oyak Renault Pres Binası Büyütülmesi

Oyak Renault Bursa Otomobil Fabrikası içinde yer alan I Pres Binasının büyütülmesi projesi kapsamında Betonarme Temel ve Prefabrik taşıyıcı sistem üzerine Çelik Konstrüksiyon Çatı imalatı, Sandwich Panel Çatı-Cephe Kaplaması yapılarak, Mekanik Elektrik ve Mimari işler dahil anahtar teslim olarak yapılmasıdır.

Detaylı İncele